| Dimensiuni | 17,5 × 150 cm |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1X6W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | Aluminiu, acrilic |
| EAN | 5903351011815 |
Suspensie de interior HANA P0460, Maxlight, auriu
430,27 lei















