| Dimensiuni | 21,8 × 17,5 × 21,2 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1X6W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | Aluminiu, acrilic |
| EAN | 5903351011723 |
Aplică de interior HANA W0303, Maxlight, negru
295,05 lei















