| Dimensiuni | 5 × 5 × 120 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1X5W |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | metal |
| EAN | 5903351004145 |
Suspensie de interior GOLDEN P0177, Maxlight, alb
460,11 lei
460,11 lei
| Dimensiuni | 5 × 5 × 120 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1X5W |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | metal |
| EAN | 5903351004145 |