| Dimensiuni | 5,5 × 120 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1X5W |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | metal |
| EAN | 5903351004138 |
Suspensie de interior GOLDEN P0176, Maxlight, negru
460,11 lei
460,11 lei
| Dimensiuni | 5,5 × 120 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1X5W |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | metal |
| EAN | 5903351004138 |