| Greutate | 2,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 × 1,2 cm |
| Culoare | Auriu, Opal |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 3000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681160816 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Suspensie de interior DUNE – Art. 01-4301, Redo, Auriu/Opal
1.643,92 lei
Stoc epuizat






