| Greutate | 2,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 × 1,2 cm |
| Culoare | Negru, Fumuriu |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 2700K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681160809 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Suspensie de interior DUNE – Art. 01-4300, Redo, Negru/Fumuriu
1.727,82 lei
Stoc epuizat








