Suspensie de interior cu 5 surse de lumină, confecționată din metal cu finisaj negru mat și detalii cupru. Abajururi turnate din acrilic transparent. Înălțimea este reglabilă. LED de 30W, 1169 lm, 3000K. Driver TRIAC și set de dimming incluse. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan. Acest produs folosește driver LED cu TRIAC și dimmer 0-10V, include un set de dimmer cu dimmer și telecomandă cu radiofrecvență, sau poate fi reglat cu un dimmer de perete TRIAC sau 0-10V.
Suspensie de interior CORINA – Art. 403726, Schuller, Negru/Cupru
3.407,52 lei
| Greutate | 5,69 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 17 × 103 × 25 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Cupru, Negru |
| Material | Metal, acrilic |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | PCB |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |






