Suspensie cu 14 lumini LED, realizata din aluminiu cu finisaj auriu roz periat și negru mat. Difuzoare din silicon opal. Înălțime reglabilă. LED 182W, 16380 lm, 3000K. Dimabil. Driver TRIAC și kit de reglare incluse. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan. Acest produs folosește driver LED cu TRIAC și reglare 0-10V, include un set de reglare cu dimmer și telecomandă cu radiofrecvență sau poate fi reglat cu un dimmer de perete TRIAC sau 0-10V.
Suspensie de interior COLETTE – Art. XXL787420D, Schuller, Auriu Roz/Negru
6.370,58 lei
| Greutate | 8,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 49 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Negru, Auriu Roz |
| Material | Aluminiu, Silicon |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |







