| Dimensiuni | 78 × 150 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Cafea |
| EAN | 5201769088307 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Suspensie de interior Choco – Art. 4244600, Viokef, Cafea
1.723,03 lei
1.723,03 lei
| Dimensiuni | 78 × 150 cm |
|---|---|
| Brand | Viokef |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Cafea |
| EAN | 5201769088307 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |