| Dimensiuni | 13,8 × 8,9 × 19,5 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 4000K |
| EAN | 4251110053882 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot pentru șină Vuoro – Art. TR029-3-30W4K-W, Maytoni, Alb
314,72 lei
314,72 lei
| Dimensiuni | 13,8 × 8,9 × 19,5 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 4000K |
| EAN | 4251110053882 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |