| Dimensiuni | 10 × 10 × 10,5 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776162469 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot aplicat Yin – Art. C084CL-15W3K-D-B-DE, Maytoni, Negru
469,00 lei
469,00 lei
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10,5 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776162469 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |