| Dimensiuni | 12 × 12 × 11,1 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4251110045900 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot pentru șină ONDA – Art. TR007-1-18W3K-B, Maytoni, Negru
759,03 lei
759,03 lei
| Dimensiuni | 12 × 12 × 11,1 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4251110045900 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |