| Dimensiuni | 8,5 × 8,5 × 11 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4251110038735 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot pentru șină ONDA – Art. TR007-1-12W3K-W, Maytoni, Alb
536,88 lei
536,88 lei
| Dimensiuni | 8,5 × 8,5 × 11 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4251110038735 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |