| Dimensiuni | 9 × 9 × 4,5 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 4000K |
| EAN | 4099776024101 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot încastrat Zen – Art. DL038-2-L7B4K, Maytoni, Negru
191,30 lei
191,30 lei
| Dimensiuni | 9 × 9 × 4,5 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 4000K |
| EAN | 4099776024101 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |