| Dimensiuni | 9,8 × 9,8 × 9,8 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4251110085494 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot încastrat Yin – Art. DL031-2-L8B, Maytoni, Negru
203,64 lei
203,64 lei
| Dimensiuni | 9,8 × 9,8 × 9,8 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4251110085494 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |