Plafonieră pentru interior, structură din metal finisat auriu mat cu dispersoare din sticlă suflată opal.
Plafonieră pentru interior Lumien Art. 01-2473, G9, Redo, Auriu/Alb
811,64 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 32 × 32 × 28 cm |
| Culoare | Auriu/Alb |
| Tip soclu | G9 |
| Tensiune și Frecvență | 230V, 50Hz |
| Putere bec | 4 x max.10W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681108450 |





