Aplică pentru interior, structură din metal finisat auriu mat cu dispersoare din sticlă suflată opal.
Aplică pentru interior Lumien Art. 01-2472, G9, Redo, Auriu/Alb
582,48 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 23 × 18 cm |
| Culoare | Auriu/Alb |
| Tip soclu | G9 |
| Tensiune și Frecvență | 230V, 50Hz |
| Putere bec | 3 x max.10W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681108412 |







