| Greutate | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 44 × 13,5 cm |
| Brand | Incanti |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Auriu |
| EAN | 6.42168E+12 |
| Material | Cristal, Metal |
| Culoare lumina | 3000-6000K |
| putere |
Plafonieră de interior VANESIA – Art. IVA CR S 11, Incanti, Auriu
1.238,15 lei
26 în stoc





