| Greutate | 1,2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 32 × 14 × 16 cm |
| Brand | Incanti |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Auriu |
| EAN | 6.42168E+12 |
| Material | Cristal, Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere |
Aplică de interior VANESIA – Art. IVA W 11, Incanti, Auriu
604,78 lei
84 în stoc





