Lampa suspendată SABINAR are un abajur curbat din metal argintiu periat suspendat pe un cablu alb. Abajurul are un element din lemn maro care completează farmecul distinctiv al luminii. Cu designul său scandinav și diametrul de 28 cm, pandantivul oferă o iluminare elegantă în living sau sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior SABINAR – Art. 96985, Eglo, Argintiu matisat
406,72 lei
| Greutate | 1,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 28 × 110 cm |
| Culoare | Argintiu matisat |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Lemn |
| EAN | 9002759969851 |







