Lampa suspendată SABINAR are un abajur din metal curbat, finisat în alb, suspendat pe un cablu alb. Abajurul are un element din lemn maro care completează farmecul pandantivului. Cu designul său scandinav și diametrul de 40 cm, pandantivul oferă o iluminare elegantă în living sau sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior SABINAR – Art. 96983, Eglo, Alb
457,56 lei
| Greutate | 1,972 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 110 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Lemn |
| EAN | 9002759969837 |









