Lampa pandantiv PASTERI are un abajur rotund cu un finisaj din material alb și un suport de nichel mat. Nuanta are accente de cupru care completează frumos designul modern. Cu un diametru de 53 cm, lumina se integrează perfect în interioarele minimaliste, creând un iluminat confortabil pentru orice spațiu, fie în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior PASTERI – Art. 95045, Eglo, Nichel mat
559,24 lei
| Greutate | 2,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 110 cm |
| Culoare | Nichel mat |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Textil |
| EAN | 9002759950453 |







