Lampa suspendată COSSANO 2 are un abajur rotunjit realizat din lamele de lemn albe suspendate de un baldachin din metal alb. Lamelele din lemn creează un joc fascinant de lumini și umbre atunci când lumina este aprinsă. Cu un diametru de 50 cm, pandantivul se îmbină perfect cu stilurile moderne de design interior și oferă un iluminat primitor în sufragerie sau deasupra mesei din sufragerie. Becul cu filament din imagine nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior COSSANO 2 – Art. 95254, Eglo, Alb
376,22 lei
| Greutate | 1,779 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 150 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Lemn |
| EAN | 9002759952549 |








