Lampa suspendată MURCIA are un abajur rotund din sticlă albastru, suspendat pe un lanț negru. Combinația frumoasă dintre abajurul din sticlă și elementele complicate din metal negru conferă lanternei un aspect clasic. Se îmbină superb în interioarele în stil cabană, oferind un iluminat confortabil în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior MURCIA – Art. 91002, Eglo, Negru
376,22 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 2,621 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 38 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă alabastru |
| EAN | 9002759910020 |







