Lampa suspendată LAZOLO are un abajur rotund din sticlă satinată albă, suspendat de un baldachin rotund din nichel mat. Lampa cu pandantiv se îmbină superb în interioarele moderne în stil cabană, oferind un iluminat confortabil în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior LAZOLO – Art. 91496, Eglo, Nichel mat
305,04 lei
| Greutate | 2,43 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 42 × 110 cm |
| Culoare | Nichel mat |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă satinată |
| EAN | 9002759914967 |







