Lampa suspendată GAETANO 1 are un abajur rotund din oțel negru cu finisaj interior de culoarea cupru. Produsul are un diametru de 53 cm. Lampa pandantiv completează interioarele în stil industrial și va crea atmosfera potrivită în sufragerie sau sufragerie deasupra mesei. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită 1 bec E27.
Pendul de interior GAETANO 1 – Art. 94938, Eglo, Negru, cupru
762,61 lei
| Greutate | 3,974 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 150 cm |
| Culoare | Cupru, Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759949389 |








