Lampa suspendată GAETANO 1 are un abajur rotund din oțel negru cu finisaj în stil foiță de aur. Acest pandantiv completează o gamă largă de interioare și va oferi un iluminat elegant în orice casă, perfect pentru camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită 1 bec E27.
Pendul de interior GAETANO 1 – Art. 94936, Eglo, Negru, auriu
711,76 lei
| Greutate | 4,104 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 150 cm |
| Culoare | Auriu, Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759949365 |









