Acest corp de iluminat suspendat din seria CADAQUES este format din oțel vaporizat negru și o sticlă vaporizată pe benzină. Are nevoie de un iluminant E27 pentru a străluci.
Pendul de interior CADAQUES – Art. 98583, Eglo, Negru
199,29 lei
| Greutate | 0,824 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 18 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă |
| EAN | 9002759985837 |









