Lampa suspendată CADAQUES are un abajur oval realizat din sticlă acoperită cu negru fumuriu și un suport de metal negru. Lampa cu pandantiv se îmbină perfect cu interioarele moderne și scandinave și oferă o iluminare elegantă pentru orice spațiu, fie în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită 1 bec E27.
Pendul de interior CADAQUES – Art. 98582, Eglo, Negru
244,03 lei
| Greutate | 0,824 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 18 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă fumurie |
| EAN | 9002759985820 |







