| Greutate | 3,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 45 × 120 cm |
| Culoare | Auriu |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 3000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681160533 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Pendul de interior ATLAS – Art. 01-4374, Redo, Auriu
1.844,29 lei
Stoc epuizat








