| Greutate | 3,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 45 × 120 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 2700K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681160526 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Pendul de interior ATLAS – Art. 01-4373, Redo, Negru
1.768,74 lei
Stoc epuizat







