Lampa suspendată TB NEWTOWN din gama de sisteme de șină monofazată TRACK BASIC are un abajur de sârmă ovală de culoare neagră. Datorită sistemului simplu de clic, lumina suspendată poate fi introdusă cu ușurință în șină folosind adaptorul inclus. Produsul are un design modern, oferind iluminare optimă pentru spațiul dvs. de locuit și creând jocuri fascinante de lumini și umbre atunci când lumina este aprinsă. Integrați produsul cu componentele șinei la alegere, oferind soluții de iluminare de lungă durată, personalizabile și distinctive. Becul cu filament din imagine nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Lustră de interior TB NEWTOWN – Art. 99761, Eglo, Negru
193,19 lei
| Greutate | 0,602 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 110 × 16 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Plastic |
| Material Abajur/Sticlă | Oțel |
| EAN | 9002759997618 |






