Lampa suspendată ESCANDIDOS are un abajur realizat manual, învelit cu sârmă fină. Capacul din alamă periată completează frumos aspectul unic al luminii. Firele de sârmă ornamentate creează un joc fascinant de lumini și umbre atunci când lumina este aprinsă și completează finisajul interior de culoarea alamei. Abajurul este suspendat de baldachinul rotund negru cu un cablu textil negru de înaltă calitate. Cu designul său distinctiv, pandantivul se îmbină cu orice stil interior și oferă un iluminat elegant pentru camera de zi sau sufragerie. Becul cu filament din imagine nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită 1 bec E27.
Lustră de interior ESCANDIDOS – Art. 99806, Eglo, Negru, alamă
315,21 lei
| Greutate | 1,448 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 110 × 22 cm |
| Culoare | Alamă, Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Oțel |
| EAN | 9002759998066 |








