Lampa suspendată STOCKBURY are două abajururi conice din metal cu un finisaj maro antic cu o suprafață interioară de culoare bej. Abajururile sunt atașate la un element metalic lung și un baldachin maro antic cu două cabluri textile răsucite maro. Produsul are un design vintage care completează interioarele moderne și va oferi o soluție confortabilă de iluminare pentru spațiul dvs., fie în camera de zi sau peste o masă lungă din sufragerie. Becurile cu filament din imagine nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior STOCKBURY – Art. 49457, Eglo, Maro învechi, bej
559,24 lei
| Greutate | 2,661 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 80 × 30 × 110 cm |
| Culoare | Bej, Maro învechi |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 2X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759494575 |



