Lampa suspendată CHARTERHOUSE are un corp suspendat din metal negru și panouri din sticlă transparentă. Aceste panouri oferă o vedere directă a celor trei becuri din interior. Această lampă cu pandantiv este tușa finală perfectă pentru stilurile moderne de design interior și creează un iluminat distinctiv în sufragerie sau sufragerie. Produsul necesită 3 x becuri E27 care nu sunt incluse.
Lustră de interior CHARTERHOUSE – Art. 49393, Eglo, Negru
915,13 lei
| Greutate | 6,595 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 73 × 20 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 3X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă |
| EAN | 9002759493936 |



