Plafoniera PISTUNIO este realizată din metal negru și are două nuanțe de material textil de culoare cappuccino. Nuantele au suprafete interioare de culoarea alama. Cele două brațe lungi, fiecare cu patru articulații reglabile, permit personalizarea înălțimii și poziției abajururilor astfel încât să poți crea accente perfect luminate în cel mai scurt timp. Plafoniera se îmbină superb cu interioarele moderne în stil industrial și oferă o soluție distinctivă de iluminare pentru casa ta. Becurile nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior PISTUNIO – Art. 390199, Eglo, Negru
1.931,93 lei
| Greutate | 5,469 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 129 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 2X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Textil |
| EAN | 9008606238064 |





