Lampa suspendată PETROSA are trei abajururi mari conice din material textil, de culoare cappuccino, cu finisaj interior din alamă. Cablurile textile negre și baldachinul metalic de aceeași culoare se îmbină superb cu aspectul minimalist al luminii. Cu aspectul său retro șic din anii ’60, pandantivul completează interioarele moderne și oferă un iluminat confortabil în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Becurile nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior PETROSA – Art. 390196, Eglo, Negru
1.525,21 lei
| Greutate | 2,366 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 129 × 28 × 150 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 3X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Textil |
| EAN | 9008606238187 |



