Lampa suspendată OILELLA are trei abajururi sferice din sticlă, cu o schemă atractivă de culori negru și maro. Fiecare abajur are un accent de metal negru și are un element decorativ din alamă periată. Datorită tonurilor atrăgătoare de pământ, designul îți va lumina frumos spațiul, fie în sufragerie, fie pe o masă lungă din sufragerie. Becurile cu filament din imagine nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior OILELLA – Art. 99615, Eglo, Negru, alamă
761,59 lei
| Greutate | 3,705 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 95 × 19 × 110 cm |
| Culoare | Alamă, Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 3X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă aburită |
| EAN | 9002759996154 |




