Lampa suspendată LED CAMBULOS are un element metalic suspendat dreptunghiular lung de culoare neagră. În mijlocul barului, există un difuzor de panou de lumină realizat din acril alb. LED-urile integrate aruncă o lumină albă caldă în jos și sunt reglabile folosind un variator rotativ de coordonare pe perete. Produsul se îmbină perfect cu interioarele moderne și oferă un iluminat elegant în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie.
Lustră de interior CAMBULOS – Art. 99599, Eglo, Negru
762,61 lei
| Greutate | 2,313 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 93,5 × 10,5 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 2X17W |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Plastic |
| EAN | 9002759995997 |




