Lampa suspendată cu LED MENTALONA are cinci elemente cilindrice cu un finisaj terrazzo de culoare antracit și un suport metalic de culoare antracit. Suportul de lampă GU10 se află în interiorul luminii cu pandantiv pentru a acoperi becurile și a arunca o lumină albă caldă plăcută în zona de dedesubt. Dispunerea în spirală a pandantivelor în jurul baldachinului creează o caracteristică distinctivă, atrăgătoare în sufragerie sau deasupra mesei din sufragerie. Produsul include becuri GU10.
Lustră de interior MENTALONA – Art. 39823, Eglo, Antracit
933,43 lei
| Greutate | 7,263 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 cm |
| Culoare | Antracit |
| Tip soclu | GU10 |
| Putere bec | 5W, 5X4 |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Terrazzo |
| EAN | 9002759398231 |





