Lampa suspendată cu LED MENTALONA are patru elemente cilindrice cu un finisaj terrazzo de culoare antracit și un suport metalic de culoare antracit. Suportul de lampă GU10 se află în interiorul luminii cu pandantiv pentru a acoperi becurile și a arunca o lumină albă caldă plăcută în zona de dedesubt. Produsul are un design minimalist care completează stilurile moderne de design interior, oferind iluminare confortabilă pentru orice interior, fie în camera de zi sau peste o masă lungă din sufragerie. Produsul include becuri GU10.
Lustră de interior MENTALONA – Art. 39822, Eglo, Antracit
1.016,81 lei
| Greutate | 6,694 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 84 × 6,5 × 150 cm |
| Culoare | Antracit |
| Tip soclu | GU10 |
| Putere bec | 4X4, 5W |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Terrazzo |
| EAN | 9002759398224 |




