Kit de suspensie cu montaj aparent, pentru instalarea dispersoarelor din sticlă din gama BILIA. Se pot realiza diferite combinații cu condiția de a se ține cont de puterea driverului – maxim 30W. Structură din metal vopsită negru mat, driver inclus.
Kit de suspensie de interior BILIA Art. SKBS01SBK, Redo, KIT surface (driver included max.30W) IP44, Sand Black
540,37 lei
172 în stoc
| Greutate | 1,07 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 22 × 15 × 8 cm |
| Culoare | Sand Black |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | max. 30W |
| Clasa de protecție | 44 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681112532 |






