Kit de suspensie cu bază încastrată, pentru montarea dispersoarelor din sticlă din gama BILIA. Se pot realiza diferite combinații cu condiția de a se ține cont de puterea driverului – maxim 30W. Structură din metal vopsită alb mat, driver inclus.
Kit de suspensie de interior BILIA Art. SKBR01SWH, Redo, KIT recessed (driver included max.30W) IP44, Sand White
534,40 lei
13 în stoc
| Greutate | 1,07 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 22 × 15 × 8 cm |
| Culoare | Sand White |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | max. 30W |
| Clasa de protecție | 44 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681111085 |







