| Greutate | 12 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 101 × 101 × 48 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Culoare lumina | 3000K |
| Putere bec | 81W |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681132226 |
Candelabru de interior LUXOR – Art. 01-3234, Redo, LED, 81W, Negru
6.424,28 lei
13 în stoc




