| Greutate | 22 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 128 × 128 × 63 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | LED |
| Culoare lumina | 3000K |
| Putere bec | 108W |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681132257 |
Candelabru de interior LUXOR – Art. 01-3235, Redo, LED, 108W, Alb
10.038,30 lei
11 în stoc





