| Greutate | 7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 82 × 72 × 43 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Culoare lumina | 3000K |
| Putere bec | 54W |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681132189 |
Candelabru de interior LUXOR – Art. 01-3230, Redo, LED, 54W, Negru
4.048,55 lei
17 în stoc
4.048,55 lei
17 în stoc
| Greutate | 7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 82 × 72 × 43 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Culoare lumina | 3000K |
| Putere bec | 54W |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681132189 |