| Greutate | 7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 82 × 72 × 43 cm |
| Culoare | Rosu |
| Tip soclu | LED |
| Culoare lumina | 3000K |
| Putere bec | 54W |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681132196 |
Candelabru de interior LUXOR – Art. 01-3229, Redo, LED, 54W, Roșu
4.048,55 lei
17 în stoc
4.048,55 lei
17 în stoc
| Greutate | 7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 82 × 72 × 43 cm |
| Culoare | Rosu |
| Tip soclu | LED |
| Culoare lumina | 3000K |
| Putere bec | 54W |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681132196 |