| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 26 × 11 × 34 cm |
| Brand | Smarter |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Alb mat |
| EAN | 6421681125129 |
| Material | Metal |
| Culoare lumina | 3000-6000K |
Aplică de interior SELFIE – Art. 01-3087, Smarter, Alb Mat
Prețul inițial a fost: 491,65 lei.298,00 leiPrețul curent este: 298,00 lei.
65 în stoc



