| Dimensiuni | 9,6 × 5,4 × 5,3 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776077602 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot încastrat Round – Art. DL058-7W3K-TRS-B, Maytoni, Negru
222,16 lei
222,16 lei
| Dimensiuni | 9,6 × 5,4 × 5,3 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776077602 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |