| Dimensiuni | 5,4 × 5,4 × 5,3 cm |
|---|---|
| Culoare | Alamă |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776077619 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot încastrat Round – Art. DL058-7W3K-TRS-BS, Maytoni, Alamă
222,16 lei
222,16 lei
| Dimensiuni | 5,4 × 5,4 × 5,3 cm |
|---|---|
| Culoare | Alamă |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776077619 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |